wobkedźbowar

prefixFlags:
suffixFlags: i

WortformRegelRegel (Hunspell)Textkorpus
wobkedźbowarja~jaSFX i-000 #34 wobkedźbowarja
wobkedźbowarjej~jejSFX i-001 #8 wobkedźbowarjej
wobkedźbowarjom~jomSFX i-002 #3 wobkedźbowarjom
wobkedźbowarju~juSFX i-003  
wobkedźbowarjo~joSFX i-004 #112 wobkedźbowarjo
wobkedźbowarjow~jowSFX i-005 #70 wobkedź-bowarjow wobkedźbowarjow
wobkedźbowarjomaj~jomajSFX i-006  
wobkedźbowarjam~jamSFX i-007 #11 wobkedźbowarjam
wobkedźbowarjemi~jemiSFX i-008 #6 wobkedźbowarjemi
wobkedźbowarjach~jachSFX i-009  
wobkedźbowarski~(r) ~\1skiSFX i-010 #1 wobkedźbowarski
wobkedźbowarska~(r) ~\1skaSFX i-011 #1 wobkedźbowarska
wobkedźbowarske~(r) ~\1skeSFX i-012  
wobkedźbowarskeho~(r) ~\1skehoSFX i-013  
wobkedźbowarskoh~(r) ~\1skohSFX i-014  
wobkedźbowarskeje~(r) ~\1skejeSFX i-015  
wobkedźbowarskemu~(r) ~\1skemuSFX i-016  
wobkedźbowarskom~(r) ~\1skomSFX i-017  
wobkedźbowarskej~(r) ~\1skejSFX i-018  
wobkedźbowarsku~(r) ~\1skuSFX i-019 #1 wobkedźbowarsku
wobkedźbowarskim~(r) ~\1skimSFX i-020  
wobkedźbowarskaj~(r) ~\1skajSFX i-021  
wobkedźbowarskeju~(r) ~\1skejuSFX i-022  
wobkedźbowarskimaj~(r) ~\1skimajSFX i-023  
wobkedźbowarscy~(r) ~\1scySFX i-024  
wobkedźbowarskich~(r) ~\1skichSFX i-025  
wobkedźbowarskimi~(r) ~\1skimiSFX i-026  
wobkedźbowarskosć~(r) ~\1skosćSFX i-027  
wobkedźbowarskosće~(r) ~\1skosćeSFX i-028  
wobkedźbowarskosći~(r) ~\1skosćiSFX i-029  
wobkedźbowarskosću~(r) ~\1skosćuSFX i-030  
wobkedźbowarskosćow~(r) ~\1skosćowSFX i-031  
wobkedźbowarskosćomaj~(r) ~\1skosćomajSFX i-032  
wobkedźbowarskosćam~(r) ~\1skosćamSFX i-033  
wobkedźbowarskosćemi~(r) ~\1skosćemiSFX i-034  
wobkedźbowarskosćach~(r) ~\1skosćachSFX i-035  
wobkedźbowarjowy~(r) ~\1jowySFX i-036  
wobkedźbowarjowa~(r) ~\1jowaSFX i-037  
wobkedźbowarjowe~(r) ~\1joweSFX i-038  
wobkedźbowarjoweho~(r) ~\1jowehoSFX i-039  
wobkedźbowarjoweje~(r) ~\1jowejeSFX i-040  
wobkedźbowarjowemu~(r) ~\1jowemuSFX i-041  
wobkedźbowarjowej~(r) ~\1jowejSFX i-042  
wobkedźbowarjowym~(r) ~\1jowymSFX i-043  
wobkedźbowarjowu~(r) ~\1jowuSFX i-044  
wobkedźbowarjowaj~(r) ~\1jowajSFX i-045  
wobkedźbowarjoweju~(r) ~\1jowejuSFX i-046  
wobkedźbowarjowymaj~(r) ~\1jowymajSFX i-047  
wobkedźbowarjowi~(r) ~\1jowiSFX i-048  
wobkedźbowarjowych~(r) ~\1jowychSFX i-049  
wobkedźbowarjowymi~(r) ~\1jowymiSFX i-050  
wobkedźbowar// Grundwort#73 wobkedźbowar