wobkedźbowanišćo

prefixFlags:
suffixFlags: o

WortformRegelRegel (Hunspell)Textkorpus
wobkedźbowanišća~o ~aSFX o-000 #2 wobkedźbowanišća
wobkedźbowanišću~o ~uSFX o-001 #4 wobkedźbowanišću
wobkedźbowanišćom~o ~omSFX o-002  
wobkedźbowanišćow~o ~owSFX o-012  
wobkedźbowanišćomaj~o ~omajSFX o-013  
wobkedźbowanišćam~o ~amSFX o-014  
wobkedźbowanišćemi~([^bmnprwsczdt])o ~\1emiSFX o-016  
wobkedźbowanišći~([^bmnprwsczdtj])o ~\1iSFX o-017  
wobkedźbowanišćach~o ~achSFX o-019  
wobkedźbowanišćo// Grundwort#5 wobkedźbowanišćo