Wortgrundformtabulatorowa, tabulatorowe

m
Rat, Anim
m
Inanim.
f
 
n
 
SingularNomtabulatorowytabulatorowatabulatorowe
Gentabulatoroweho
tabulatorowoh
tabulatorowejetabulatoroweho
tabulatorowoh
Dattabulatorowemu
tabulatorowom
tabulatorowejtabulatorowemu
tabulatorowom
Acctabulatoroweho
tabulatorowoh
tabulatorowytabulatorowutabulatorowe
Instr (z/ze)
Loc (wo)
tabulatorowymtabulatorowejtabulatorowym

m
Rat
m   f   n
Anim, Inanim.
DualNomtabulatorowajtabulatorowej
Gentabulatoroweju
Dattabulatorowymaj
Acctabulatorowejutabulatorowej
Instr (z/ze)
Loc (wo)
tabulatorowymaj

m
Rat
m   f   n
Anim, Inanim.
PluralNomtabulatorowitabulatorowe
Gentabulatorowych
Dattabulatorowym
Acctabulatorowychtabulatorowe
Instr (z/ze)tabulatorowymi
Loc (wo)tabulatorowych